Data publikacji: 2024-01-16

WEBINARIUM: „W jakich zawodach warto się kształcić – globalne trendy na podstawie raportu „Future of Jobs’”

Zebraliśmy wnioski z raportu „Future of Jobs” World Economic Forum z 2023 roku. Będziemy omawiać główne trendy podczas spotkania online, które odbędzie się we wtorek 23.01. 2024 o godzinie 14:00 (czas trwania 60 minut). Webinarium poprowadzi Sylwia Korycka-Fortuna – doradca zawodowy, trener i coach kariery.

Jesteś praktykującym doradcą zawodowym? Pracujesz z młodymi dorosłymi, którzy dokonują pierwszego profilowania zawodowego wybierając kierunki kształcenia? Pracujesz z dorosłymi, którzy chcą się przebranżowić ale nie wiedzą co wybrać? Aby dobrze doradzić w tej kwestii potrzebujesz aktualnej wiedzy na temat trendów na rynku pracy, zapotrzebowania na kompetencje, zawodów które zyskują na wartości i tych, których przyszłość jest raczej wątpliwa.

Link do rejestracji: https://www.webankieta.pl/ankieta/1098503/w-jakich-zawodach-warto-sie-ksztalcic.html - REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Dołącz do bezpłatnego szkolenia, które pomoże Ci działać skuteczniej w dobrym interesie Twoich klientów. Liczba miejsc ograniczona.

Krajowe Centrum Europass & Euroguidance zaprasza! Konieczna rejestracja, liczba miejsc ograniczona. Webinarium nie są objęte wydawaniem zaświadczeń.

Nagranie webinarium zostanie opublikowane na stronach www.europass.org.pl i www.euroguidance.org.pl