Data publikacji: 2024-04-03

Webinarium międzynarodowe Euroguidance „Covid jako bezprecedensowe zakłócenie: Czy wyciągnięto wnioski na temat przyszłego kształtowania kariery?”

Miło nam poinformować, że Sieć Euroguidance w ramach działań Głównej Grupy Zadaniowej ds. Rozwoju Kompetencji poprowadzi webinarium „Covid jako bezprecedensowe zakłócenie: Czy wyciągnięto wnioski na temat przyszłego kształtowania kariery?”.

Covid-19 był nieoczekiwanym zjawiskiem o zasięgu globalnym, które wstrząsnęło strukturą społeczną i gospodarczą wielu krajów. Chociaż zmiany na rynku pracy są dokumentowane od ponad trzydziestu lat, pandemia znacznie przyspieszyła tę zmianę. Jak będzie wyglądać topografia zatrudnienia? Czy praca z domu jest tymczasowa, czy też nowym sposobem zatrudnienia? Jak technologia i sztuczna inteligencja będą kształtować kariery i zawody w okresie post-pandemicznym? Jakie umiejętności muszą rozwinąć młodzi ludzie, aby odnaleźć się na współczesnym rynku pracy? Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie te pytania podczas webinarium. Być może są to zagadnienia, które wymagają przedefiniowania pewnych zjawisk lub po prostu wymagają ponownej adaptacji, aby nimi zarządzać.

Webinarium odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 11:00 (CET) za pośrednictwem platformy MS Teams.

Więcej informacji oraz link do rejestracji można znaleźć na stronie Euroguidance

UWAGA: język webinarium – ANGIELSKI

Termin rejestracji upływa 22 kwietnia o godzinie 23:59 CET