Data publikacji: 2023-11-24

Ogólnopolski Dzień Informacyjny 2024

Ogólnopolski Dzień Informacyjny:
Twój przewodnik po świecie programów edukacyjnych 
1 lutego 2024 r., Warszawa

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) odbędzie się 1 lutego 2024 roku. Podczas tego spotkania będziecie Państwo mieli okazję uczestniczyć w licznych sesjach tematycznych i warsztatach, które dostarczą Państwu wartościowe informacje i inspiracje związane z programem Erasmus+ oraz innymi międzynarodowymi inicjatywami edukacyjnymi.

Udział w wydarzeniu będzie okazją do poznania pełnej oferty edukacyjnej, możliwości, zasad oraz terminów związanych z międzynarodowymi programy edukacyjnymi zarządzanymi przez FRSE. Zostanie także zapewniona możliwość konsultacji z ekspertami, którzy rozwieją Państwa wątpliwości związane z działaniem programów edukacyjnych, odpowiedzą na Państwa pytania i udzielą pomocy w zakresie przygotowań do realizacji przyszłych projektów edukacyjnych.

Oto niektóre tematy konsultacji:

  • Erasmus+. Jak zacząć? Czym się zainspirować?
  • Jak znaleźć instytucję/organizację partnerską?
  •  Rejestracja w systemie EU_Login
  • Zasady finansowe w programie Erasmus+
  • Akredytacje w programie Erasmus+
  •  Jak zgłosić swoją kandydaturę do konkursów realizowanych przez FRSE?
  •  Akcje centralne Erasmus+: Partnerstwa na rzecz doskonałości, Jean Monnet, wirtualne wymiany w szkolnictwie wyższym.

Szczególnie polecamy udział w Panelu 8: Europass & Euroguidance i EVET.

Zaprezentujemy szerokie możliwości, jakie dają Krajowe Centrum Europass i Euroguidance, a także Krajowy Zespół Ekspertów ds. Kształcenia i Szkolenia Zawodowego (EVET) wszystkim zainteresowanym uczestnikom oraz aktorom edukacji i kształcenia obecnym w polskim systemie edukacji, potencjalnym beneficjentom programów FRSE, osobom kształcącym się nieformalnie i pozaformalnie, a także wszystkim obecnym na wydarzeniu.

Przez cały czas będziemy do Waszej dyspozycji na stoisku informacyjnym!

Rejestracja i program: https://www.frse.org.pl/odi-2024

W ramach Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego odbędą się także Spotkania z dobrymi praktykami. Podczas tych spotkań będą Państwo mieli okazję poznać interesujące projekty realizowane przez beneficjentów, wymienić się doświadczeniami oraz czerpać inspirację do podejmowania nowych działań w ramach programów edukacyjnych.

Zachęcamy Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które przybliży wszystkie możliwości, jakie oferuje Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.


Bądźmy razem gotowi na nowe wyzwania i innowacyjne projekty!